Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Žádané zaměstnanecké benefity

1. 8. 2014

Zaměstnanec už nebývá odměňován jen formou mzdy.  Nabídka zaměstnaneckých benefitů hraje důležitouroli jak pro potenciální zaměstnance, tak pro loajalitu těch stávajících.  

Dlouholetou stálicí mezi oblíbenými a žádanými benefity ze strany zaměstnanců i zaměstnavatelů jsou stravenky a 5 týdnů dovolené. U vyšších pozicí je žádaným bonusem také možnost využívat služební auto nebo notebook i soukromně.

Rostoucí popularitě se těší i příspěvky na péči o zdraví, a to nejen wellnessnebo masáže, ale i systematická lékařská péče o zaměstnance a jejich blízké. Společnosti mají zájem na rozJaké bonusy zaměstnanci požadují? TIGRAvíjení svých zaměstnanců a další vzdělání nabízí jako benefit 87 % firem. 

Stále více zaměstnavatelů poskytuje také tzv. sick days. Tedy dny, pro vyléčení krátkodobých zdravotních problémů. 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Tigra will not play Fool's Day jokes on you

April 1st, the day of feared accounting deadlines is here. How did your accounting company handle the closing date? Did it play a Fool's Day joke on you? If you are not sure about its services, change it! Do not hesitate to contact Tigra, a company that connects serious approach and more than 20…

Custom Solutions Tailored to Our Clients' Needs

Tigra always tries to fully respect its client's wishes, requirements and customs. Together, we can find a solution that will be precisely tailored to the needs of your company - from book keeping, which will be fully in our competence, to book keeping at our client's site. Let Tigra tailor a…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o