Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Žádané zaměstnanecké benefity

1. 8. 2014

Zaměstnanec už nebývá odměňován jen formou mzdy.  Nabídka zaměstnaneckých benefitů hraje důležitouroli jak pro potenciální zaměstnance, tak pro loajalitu těch stávajících.  

Dlouholetou stálicí mezi oblíbenými a žádanými benefity ze strany zaměstnanců i zaměstnavatelů jsou stravenky a 5 týdnů dovolené. U vyšších pozicí je žádaným bonusem také možnost využívat služební auto nebo notebook i soukromně.

Rostoucí popularitě se těší i příspěvky na péči o zdraví, a to nejen wellnessnebo masáže, ale i systematická lékařská péče o zaměstnance a jejich blízké. Společnosti mají zájem na rozJaké bonusy zaměstnanci požadují? TIGRAvíjení svých zaměstnanců a další vzdělání nabízí jako benefit 87 % firem. 

Stále více zaměstnavatelů poskytuje také tzv. sick days. Tedy dny, pro vyléčení krátkodobých zdravotních problémů. 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Plnění programového prohlášení - co už je rozpracované?

27. 10. 2018 Součástí programového prohlášení vlády byla například úprava DPH, změny v dani z příjmu nebo změny v systému důchodů. Jaké změny jsou již schválené, rozpracované a na kter…

Zálohy na zdravotní a sociální pojištění rekordně vzrostou

23. 10. 2018 Jako každý rok dojde od ledna k úpravě minimální výše záloh na zdravotní a sociální pojištění pro OSVČ. V důsledku výrazného růstu průměrné mzdy bude toto navýšen…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o