Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Žádané zaměstnanecké benefity

1. 8. 2014

Zaměstnanec už nebývá odměňován jen formou mzdy.  Nabídka zaměstnaneckých benefitů hraje důležitouroli jak pro potenciální zaměstnance, tak pro loajalitu těch stávajících.  

Dlouholetou stálicí mezi oblíbenými a žádanými benefity ze strany zaměstnanců i zaměstnavatelů jsou stravenky a 5 týdnů dovolené. U vyšších pozicí je žádaným bonusem také možnost využívat služební auto nebo notebook i soukromně.

Rostoucí popularitě se těší i příspěvky na péči o zdraví, a to nejen wellnessnebo masáže, ale i systematická lékařská péče o zaměstnance a jejich blízké. Společnosti mají zájem na rozJaké bonusy zaměstnanci požadují? TIGRAvíjení svých zaměstnanců a další vzdělání nabízí jako benefit 87 % firem. 

Stále více zaměstnavatelů poskytuje také tzv. sick days. Tedy dny, pro vyléčení krátkodobých zdravotních problémů. 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Maßgeschneiderte Lösung für Kunden

Die Gesellschaft Tigra bemüht sich immer, die Kundenwünsche und Anforderungen sowie ihre Gewohnheiten zu berücksichtigen. Zusammen können wir also eine maßgeschneiderte Lösung für Ihre Gesellschaft ausdenken – von der Buchhaltung, die voll in unserer…

Hochwertige Software - Grundlage

Die Gesellschaft Tigra benutzt nur hochwertige und lizenzierte Software und System mit Cloud, so dass alles online gelöst wird und überall zugänglich ist. Diese Lösung ist trotzdem sehr sicher, weil es dabei eine ähnliche Verschlüsselung wie bei Banksystemen genutzt…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o