Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Češi se při odchodu do penze více bojí nedostatku peněz než nemocí

16. 10. 2015

Z nedávného průzkumu NN pojišťovny a penzijní společnosti vyplývá, že dvě pětiny z tázaných se obává nedostatku financí, třetina se bojí zdravotních problémů. Období penze se navíc obávají více ženy než muži, jelikož jsou v průběhu kariéry hodnoceny menším příjmem a roky stráví s dětmi.

Větší část populace se bude spoléhat sama na sebe a na to, co si našetřili. Na pomoc dětí a blízké rodiny se bude spoléhat jen pětina Čechů, a stejné množství spoléhá na možnost pomoci od státu.

Dle poloviny tázaných Čechů je nejlepší způsob zabezpečení na důchod vlastnit nemovitost, poté soukromé spoření na penzi v rámci tzv. 3. pilíře – doplňkové penzijní spoření.

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Tigra will not play Fool's Day jokes on you

April 1st, the day of feared accounting deadlines is here. How did your accounting company handle the closing date? Did it play a Fool's Day joke on you? If you are not sure about its services, change it! Do not hesitate to contact Tigra, a company that connects serious approach and more than 20…

Custom Solutions Tailored to Our Clients' Needs

Tigra always tries to fully respect its client's wishes, requirements and customs. Together, we can find a solution that will be precisely tailored to the needs of your company - from book keeping, which will be fully in our competence, to book keeping at our client's site. Let Tigra tailor a…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o