Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Externí vedení účetnictví je spolehlivé

25. 2. 2015

Váháte, jestli je pro vaše podnikání výhodnější zaměstnávat vlastní účetní, nebo zvolit možnost externího vedení účetnictví? Tzv. outsourcing účetnictví je stále populárnější, protože účetní firma má oproti vlastním zaměstnancům řadu výhod.

Asi největší obavou podnikatelů z outsourcingu účetnictví je potenciální únik firemních informací. V dnešní moderní době je nejjednodušší zjistit si na účetní firmu reference a doporučení. Dobrá účetní firma zveřejňuje své reference ne proto, aby se chlubila klienty, ale aby dala novým klientům možnost zjistit spokojenost od jiných.

Vždy k dispozici

Účetní firma sleduje novinky z oblasti účetnictví, daňové zákony, efektivní softwary… Je připravená svým klientům poskytnout ty nejmodernější a nejkomplexnější služby. Naopak zaměstnanec firmy nemá většinou čas sledovat nejnovější aktuality a možnosti, jak si zefektivnit práci. Interní účetní potřebuje čas od času vzdělávat a „zaktualizovat“.

Jen jednou z výhod outsourcingu účetnictví je okamžitá připravenost a stoprocentní dodržování termínů. Samozřejmě je to trochu nadneseně řečeno, ale účetní firmě se nestane, že kvůli nemoci nezpracuje faktury nebo neuzavře kvartál. 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Tigra will not play Fool's Day jokes on you

April 1st, the day of feared accounting deadlines is here. How did your accounting company handle the closing date? Did it play a Fool's Day joke on you? If you are not sure about its services, change it! Do not hesitate to contact Tigra, a company that connects serious approach and more than 20…

Custom Solutions Tailored to Our Clients' Needs

Tigra always tries to fully respect its client's wishes, requirements and customs. Together, we can find a solution that will be precisely tailored to the needs of your company - from book keeping, which will be fully in our competence, to book keeping at our client's site. Let Tigra tailor a…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o