Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Co obnáší zastupování na úřadech?

23. 4. 2015

Stále více klientů požaduje zastupování na úřadech státní správy od účetní firmy. Vzhledem k požadavkům na administrativu a vyplňování nejrůznějších formulářů tato služba firmám ušetří spoustu času. Zastupování je možné provádět na základě plné moci a to před: finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení nebo zdravotními institucemi.

Samozřejmostí je také zastupování před správcem daně (finanční úřad, kterému podáváte daňové přiznání). Našim klientům, kteří byli osloveni o statistické zjišťování a musí pro Český statistický úřad vykazovat statistická data, vypracujeme i tyto výkazy, ať mají jakoukoli periodicitu (měsíční, čtvrtletní, půlroční, roční).

Cena služby se odvíjí od jejího rozsahu a v případě, že klient využívá i vedení účetnictví, vychází řádově na desítky či stovky korun.

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Plnění programového prohlášení - co už je rozpracované?

27. 10. 2018 Součástí programového prohlášení vlády byla například úprava DPH, změny v dani z příjmu nebo změny v systému důchodů. Jaké změny jsou již schválené, rozpracované a na kter…

Zálohy na zdravotní a sociální pojištění rekordně vzrostou

23. 10. 2018 Jako každý rok dojde od ledna k úpravě minimální výše záloh na zdravotní a sociální pojištění pro OSVČ. V důsledku výrazného růstu průměrné mzdy bude toto navýšen…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o