Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Představení Nadačního fondu Podpora řemesel

4. 11. 2016

V říjnu jsme navázali spolupráci s Nadačním fondem Podpora řemesel. Kromě poskytování účetních služeb nás velmi zaujala samotná činnost nadačního fondu.

Nadační fond Podpora řemesel usiluje o obnovu historických artefaktů, které patří do kulturního dědictví našeho státu. Proto se snaží mimo jiné podporovat obnovu, opravy i restaurování historických předmětů, které se budou po úpravě navracet do výstavních prostorů pro potěchu návštěvníků a také se zachovají pro příští generace. První projekt z tohoto odvětví je plánovaný s Regionálním muzeem v Mikulově.

Nadační fond má také v plánu spolupracovat při obnově a zachování tradic řemeslné výroby na našem území. V této oblasti bude navázána spolupráce s rodinnou výrobnou modrotisku v Olešnici. Vzájemná spolupráce je domlouvána i s hrady, nebo pořadateli folklorních a kulturních akcí.

Více informací na: www.nfpodporaremesel.cz

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Plnění programového prohlášení - co už je rozpracované?

27. 10. 2018 Součástí programového prohlášení vlády byla například úprava DPH, změny v dani z příjmu nebo změny v systému důchodů. Jaké změny jsou již schválené, rozpracované a na kter…

Zálohy na zdravotní a sociální pojištění rekordně vzrostou

23. 10. 2018 Jako každý rok dojde od ledna k úpravě minimální výše záloh na zdravotní a sociální pojištění pro OSVČ. V důsledku výrazného růstu průměrné mzdy bude toto navýšen…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o