Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Půjčovat si peníze pouze u bank už není nutné

22.07.2016

Do Česka se dostal fenomén sdílených půjček, půjček, kdy lidé on-line půjčují jiným lidem. Zájem je opravdu veliký. Není už nutné půjčovat si peníze u bank nebo u jiných finančních institucí, internetové platformy zprostředkují proces půjčky, zájemce a investory vzájemně propojí a na celou transakci bedlivě dohlížejí. U nás nejdéle funguje Bankerat, od loňského roku Benefi a Zonky.

Celé je to velmi jednoduché. Zájemce o půjčku ne webových stránkách konkrétní platformy zadá svoji poptávku a pošle potřebné dokumenty. K tomu přiloží svůj krátký popis důvodu, na co budou peníze použité. Všichni zájemci o půjčku jsou prověřeni, ověřuje se výše příjmů, zaměstnání i skladba výdajů. Ne všichni jsou vyhodnoceni jako vhodný adept.

Nejčastější důvod půjčky on-line je refinancování drahých půjček, kontokorentů i kreditek. V průměru je možné si půjčit od 20 do 300 tisíc korun. Na jednotlivou půjčku se složí i 120 investorů. Služba je zpoplatněná oběma stranám. Pokud se objeví „neplatič“, částka je vymáhána standardními postupy. 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Tigra не сыграет с вами первоапрельскую шутку

Первое апреля, внушающий трепет день подачи финансовой отчетности наступил. Как в этом участвовала ваша бухгалтерская фирма? Не сыграла с вами первоапрельскую шутку? Если вы не уверены в качестве ее услуг, смените ее! Без колебаний обращайтесь в компанию Tigra, которая сочетает в себе как…

Качественное программное обеспечение – это основа

Компания Tigra использует только качественное лицензированное программное обеспечение и систему на основе облачной инфраструктуры, предоставляющие возможность онлайн-решения и доступа из любой точки. Тем не менее это решение очень безопасно, поскольку используется шифрование, подобное шифрованию в…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o