Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Využíváte cashback?

17. 7. 2015

Utratíte u maloobchodníka určitou částku a na oplátku si můžete vybrat hotovost. To je princip cachbacku, který je od roku 2009 v něterých prodejnách součástí nabízených služeb řetězců Albert, Tesco, COOP, Penny a Globus. Výběr hotovosti je také možný u některých prodejen s potravinami, drogérií a čerpacích stanicích.

Celkově služba příliš využívaná zatím není. Podíl hotovosti vybraný touto formou tvoří asi jednu promili z celkového objemu. Vše se ale může obrátit. Potenciál vidí v cashbacku malé banky, pro které je tato varianta levnější, než poplatky za výběr u bankomatů konkurence.

Pomoci rozšíření by také měla regulovaná výše poplatků za platbu kartou. Od regulace poplatků se očekává, že rozšíří platební termínály mezi maloobchodníky. Využívání služby také brzdí minimální utracená částka pro možnost výběru (300 Kč) a maximální hodnota výběru (1.500 Kč). Při rozšíření služby by se však tyto částky měly přizpůsobit. 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Tigra will not play Fool's Day jokes on you

April 1st, the day of feared accounting deadlines is here. How did your accounting company handle the closing date? Did it play a Fool's Day joke on you? If you are not sure about its services, change it! Do not hesitate to contact Tigra, a company that connects serious approach and more than 20…

Custom Solutions Tailored to Our Clients' Needs

Tigra always tries to fully respect its client's wishes, requirements and customs. Together, we can find a solution that will be precisely tailored to the needs of your company - from book keeping, which will be fully in our competence, to book keeping at our client's site. Let Tigra tailor a…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o