Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Jak vybrat dobrého účetního

11. 8. 2016

Na schopnostech účetního často leží blaho a klid celého podnikání. Účetní by měl být člověk pečlivý, disciplinovaný, ale také zvídavý a aktivní. Podle čeho vybrat vhodného účetního nebo účetní firmu?

Jedním ze základních bodů k diskuzi je rozhodně cena za služby (případně mzda). Schopnosti a vědomosti účetního totiž mohou být pro firmu k nezaplacení, takže není radno snažit se na něm ušetřit. Mzda by měla odpovídat schopnostem a zkušenostem zaměstnance a zároveň ho motivovat tak, aby měl snahu se neustále zlepšovat. Mzdu můžeme stanovit na základě jeho referencí a doporučení.

Jak již bylo zmíněno, dobrý účetní je aktivní, někdy až otravný. Neustále vyžaduje nové a nové doklady, ujasňuje si odchozí a příchozí platby, zajímá ho hospodářský výsledek a jak ho ovlivnit.

Samozřejmostí pak je orientace v základních podobách vedení účetnictví a na to navázaných službách

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Tigra will not play Fool's Day jokes on you

April 1st, the day of feared accounting deadlines is here. How did your accounting company handle the closing date? Did it play a Fool's Day joke on you? If you are not sure about its services, change it! Do not hesitate to contact Tigra, a company that connects serious approach and more than 20…

Custom Solutions Tailored to Our Clients' Needs

Tigra always tries to fully respect its client's wishes, requirements and customs. Together, we can find a solution that will be precisely tailored to the needs of your company - from book keeping, which will be fully in our competence, to book keeping at our client's site. Let Tigra tailor a…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o