Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Navázali jsme spolupráci s Nadačním fondem Podpora řemesel

2. 11. 2016

Partner Nadačního fondu Podpora řemeselNově budeme zpracovávat účetnictví Nadačnímu fondu Podpora řemesel, který usiluje o obnovu historických artefaktů, které patří do kulturního dědictví našeho státu. Nadační fond vznikl koncem července letošního roku. Zatím navázal spolupráci s Regionálním muzeem v Mikulově, kde se plánuje podílet na restaurování barokního čela postele. Dále chce podporovat tradiční česká řemesla a pomáhat při obnově kulturních tradic.

Nadační fond Podpora řemesel není prvním subjektem z neziskové sféry, pro který pracujeme. Již v roce 2014 jsme zahájili spolupráci s MAS Hranicko. Společností, která sdružuje podnikatelské subjekty, neziskové organizace, orgány místní samosprávy a spolky v regionu Hranicko. Mezi naše klienty patří také Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s., které se zabývá podporou rodin se zdravotním postižením.

Účetnictví neziskových organizací je oproti vedení účetnictví podnikatelských subjektů odlišné. Řídí se jiným zákonem, jejich příjmy a výdaje se posuzují odlišně… My je však vždy bereme jako výzvu a způsob, jak podpořit účel, pro který vznikají.

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Plnění programového prohlášení - co už je rozpracované?

27. 10. 2018 Součástí programového prohlášení vlády byla například úprava DPH, změny v dani z příjmu nebo změny v systému důchodů. Jaké změny jsou již schválené, rozpracované a na kter…

Zálohy na zdravotní a sociální pojištění rekordně vzrostou

23. 10. 2018 Jako každý rok dojde od ledna k úpravě minimální výše záloh na zdravotní a sociální pojištění pro OSVČ. V důsledku výrazného růstu průměrné mzdy bude toto navýšen…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o