Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Spokojenost českých zaměstnanců roste

2. 10. 2015

Podle výzkumu agentury Grafton Recruitment stále méně zaměstnanců uvažuje o změně práce. Spokojenost se současným zaměstnáním vyjádřily více jak dvě třetiny pracujících. Hlavním důvodem, proč jsou čeští zaměstnanci oproti loňsku spokojenější, jsou finance. Mzda se zvedla téměř polovině pracujících.

Finanční ohodnocení je stále nejdůležitějším kritériem loajality zaměstnance vůči zaměstnavateli. Podle výše zmíněného výzkumu je mzda nejdůležitějším motivátorem pro 70 % pracujících. Dále pak následuje pracovní náplň a flexibilní pracovní doba.

Jako finanční odměnu však nemusíme brát jen mzdu. Řadí se mezi ni i řada pracovních benefitů, které pomáhají vylepšit zaměstnancovu finanční situaci. Mezi oblíbené stále spadají stravenky, které by uvítalo 80 % zaměstnanců. 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Plnění programového prohlášení - co už je rozpracované?

27. 10. 2018 Součástí programového prohlášení vlády byla například úprava DPH, změny v dani z příjmu nebo změny v systému důchodů. Jaké změny jsou již schválené, rozpracované a na kter…

Zálohy na zdravotní a sociální pojištění rekordně vzrostou

23. 10. 2018 Jako každý rok dojde od ledna k úpravě minimální výše záloh na zdravotní a sociální pojištění pro OSVČ. V důsledku výrazného růstu průměrné mzdy bude toto navýšen…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o