Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Daňové přiznání klepe na dveře

14.1.2014

Nečekejte s vyplněním daňového přiznání na poslední chvíli a vrhněte se na to co nejdříve. Ušetříte si dávku stresu a případné chyby můžete opravit včas.

Nejjednodušší možností, jak daňové přiznání vyplnit je využití externí účetní firmy. Pokud budete přiznání vyplňovat sami, práci vám ulehčí interaktivní formulář, který vše dopočítá za vás. Pokud se rozhodujete, zda-li využít služeb externí účetní firmy, podívejte se, jaké výhody vám outsourcing účetnictví přináší.

S novým rokem čeká povinnost daňového přiznání i na ty, kteří v roce 2013 překročili hrubý měsíční příjem 103 tisíc korun, respektive roční hrubý příjem se rovná částce 1 242 432 korun. Do této částky patří i odměny, náhrada za dovolenou nebo zdanitelné bonusy. Vaše firma by vás o povinnosti solidární daně měla informovat, ale raději se připravte dopředu. Víte, jak snížit výši daně? 

 

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Plnění programového prohlášení - co už je rozpracované?

27. 10. 2018 Součástí programového prohlášení vlády byla například úprava DPH, změny v dani z příjmu nebo změny v systému důchodů. Jaké změny jsou již schválené, rozpracované a na kter…

Zálohy na zdravotní a sociální pojištění rekordně vzrostou

23. 10. 2018 Jako každý rok dojde od ledna k úpravě minimální výše záloh na zdravotní a sociální pojištění pro OSVČ. V důsledku výrazného růstu průměrné mzdy bude toto navýšen…

Archiv novinek »

© 2021 TIGRA s.r.o