Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

účetnictví a daňové poradenství, personal outsourcing, vývoj software

Předplacená karta místo papírových stravenek

18. 6. 2015

Od včerejška je možné na 300 místech v Brně platit „elektronickou stravenkou“, kterou vypustila do světa firma Endered. Jedná se o předplacenou bezkontaktní kartu, na kterou zaměstnavatel pošle tu částku, kterou zaměstnanci přispíval na stravenky.

Jako vůbec první tuto technologii v České republice použila firma Benefit Management, která ovšem zdaleka nepokrývá takovou část trhu jako Endered, která distribuuje stravenky Ticket Restaurant.

Konkurenční firmy se plánují také zapojit a do konce roku 2015 by měla být možnost platbou elektronickou stravenkou možná po celé České republice. Mimo Brna, kde byl o kartu největší zájem, je možné s ní platit i na 100 místech v Praze. Poskytovatelé elektronické stravenky předpokládají, že restaurace se nebudou bránit akceptaci karty, protože příspěvek na stravování je jedním z nejžádanějších benefitů zaměstnanců. Provozovatelé restaurací se obávají, že pokud by nepřijímali stravenky, ztratili by tolik důležitou obědovou klientelu.

« zpět

БЫСТРЫЙ КОНТАКТ:

НОВОСТИ:

Tigra не сыграет с вами первоапрельскую шутку

Первое апреля, внушающий трепет день подачи финансовой отчетности наступил. Как в этом участвовала ваша бухгалтерская фирма? Не сыграла с вами первоапрельскую шутку? Если вы не уверены в качестве ее услуг, смените ее! Без колебаний обращайтесь в компанию Tigra, которая сочетает в себе как…

Качественное программное обеспечение – это основа

Компания Tigra использует только качественное лицензированное программное обеспечение и систему на основе облачной инфраструктуры, предоставляющие возможность онлайн-решения и доступа из любой точки. Тем не менее это решение очень безопасно, поскольку используется шифрование, подобное шифрованию в…

Архив новостей »

Отправить рассылку: