Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Předplacená karta místo papírových stravenek

18. 6. 2015

Od včerejška je možné na 300 místech v Brně platit „elektronickou stravenkou“, kterou vypustila do světa firma Endered. Jedná se o předplacenou bezkontaktní kartu, na kterou zaměstnavatel pošle tu částku, kterou zaměstnanci přispíval na stravenky.

Jako vůbec první tuto technologii v České republice použila firma Benefit Management, která ovšem zdaleka nepokrývá takovou část trhu jako Endered, která distribuuje stravenky Ticket Restaurant.

Konkurenční firmy se plánují také zapojit a do konce roku 2015 by měla být možnost platbou elektronickou stravenkou možná po celé České republice. Mimo Brna, kde byl o kartu největší zájem, je možné s ní platit i na 100 místech v Praze. Poskytovatelé elektronické stravenky předpokládají, že restaurace se nebudou bránit akceptaci karty, protože příspěvek na stravování je jedním z nejžádanějších benefitů zaměstnanců. Provozovatelé restaurací se obávají, že pokud by nepřijímali stravenky, ztratili by tolik důležitou obědovou klientelu.

« zpět

QUICK CONTACT:

NEWS:

Tigra will not play Fool's Day jokes on you

April 1st, the day of feared accounting deadlines is here. How did your accounting company handle the closing date? Did it play a Fool's Day joke on you? If you are not sure about its services, change it! Do not hesitate to contact Tigra, a company that connects serious approach and more than 20…

Custom Solutions Tailored to Our Clients' Needs

Tigra always tries to fully respect its client's wishes, requirements and customs. Together, we can find a solution that will be precisely tailored to the needs of your company - from book keeping, which will be fully in our competence, to book keeping at our client's site. Let Tigra tailor a…

News archive »

SEND NEWSLETTER:

© 2016 TIGRA s.r.o