Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Několik zaměstnanců nebo vedení účetnictví firmou?

29. 12. 2014

Přemýšlíte, jestli firmě zaměstnat účetní nebo spolupracovat s účetní firmou? Čistě s personálního hlediska je řešení evidentní. Pokud přenecháte vedení účetnictví na firmě, jedná o jednu stranu, která za vás řeší všechny náležitosti účetnictví. Na ně byste v ideálním případě potřebovali jednoho zaměstnance. Obor je však tak široký, že účetní se úžeji specializují a pro komplexní služby rovnající se účetní firmě by jich bylo potřeba rozhodně více.

Služby účetní firmy

Co znamená vedení účetnictví prostřednictvím účetní firmy? Firma poskytuje služby v oblasti účtování mezd, podvojného účetnictví, daňové evidence, finančního poradenství, finanční analýzy, zastoupení subjektů před úřady, audit účetnictví a především neustálá kontrola změn v zákonech a praxe aplikování v účetnictví.

Tohle jeden zaměstnanec určitě nezvládne, takže personální zátěž by byla minimálně dva a více lidí. Těm by byla potřeba pravidelně vyplácet mzda. Aby si udrželi svou kvalitu, je potřeba je pravidelně proškolovat. Nemluvě o nákladech na hledání zaměstnance.

O výhodách externího vedení účetnictví čtěte více v našem článku.

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Tigra will not play Fool's Day jokes on you

April 1st, the day of feared accounting deadlines is here. How did your accounting company handle the closing date? Did it play a Fool's Day joke on you? If you are not sure about its services, change it! Do not hesitate to contact Tigra, a company that connects serious approach and more than 20…

Custom Solutions Tailored to Our Clients' Needs

Tigra always tries to fully respect its client's wishes, requirements and customs. Together, we can find a solution that will be precisely tailored to the needs of your company - from book keeping, which will be fully in our competence, to book keeping at our client's site. Let Tigra tailor a…

Archiv novinek »

© 2016 TIGRA s.r.o