Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Předplacená karta místo papírových stravenek

18. 6. 2015

Od včerejška je možné na 300 místech v Brně platit „elektronickou stravenkou“, kterou vypustila do světa firma Endered. Jedná se o předplacenou bezkontaktní kartu, na kterou zaměstnavatel pošle tu částku, kterou zaměstnanci přispíval na stravenky.

Jako vůbec první tuto technologii v České republice použila firma Benefit Management, která ovšem zdaleka nepokrývá takovou část trhu jako Endered, která distribuuje stravenky Ticket Restaurant.

Konkurenční firmy se plánují také zapojit a do konce roku 2015 by měla být možnost platbou elektronickou stravenkou možná po celé České republice. Mimo Brna, kde byl o kartu největší zájem, je možné s ní platit i na 100 místech v Praze. Poskytovatelé elektronické stravenky předpokládají, že restaurace se nebudou bránit akceptaci karty, protože příspěvek na stravování je jedním z nejžádanějších benefitů zaměstnanců. Provozovatelé restaurací se obávají, že pokud by nepřijímali stravenky, ztratili by tolik důležitou obědovou klientelu.

« zurück

SCHNELL KONTAKT:

NEWS:

Maßgeschneiderte Lösung für Kunden

Die Gesellschaft Tigra bemüht sich immer, die Kundenwünsche und Anforderungen sowie ihre Gewohnheiten zu berücksichtigen. Zusammen können wir also eine maßgeschneiderte Lösung für Ihre Gesellschaft ausdenken – von der Buchhaltung, die voll in unserer…

Hochwertige Software - Grundlage

Die Gesellschaft Tigra benutzt nur hochwertige und lizenzierte Software und System mit Cloud, so dass alles online gelöst wird und überall zugänglich ist. Diese Lösung ist trotzdem sehr sicher, weil es dabei eine ähnliche Verschlüsselung wie bei Banksystemen genutzt…

News-Archiv »

SENDEN NEWSLETTER:

© 2016 TIGRA s.r.o