Tigra - účetnictví, personal outsource, software
účetnictví a daňové poradenství účetnictví a daňové poradenství
personal outsourcing personal outsourcing
vývoj software vývoj software

Několik zaměstnanců nebo vedení účetnictví firmou?

29. 12. 2014

Přemýšlíte, jestli firmě zaměstnat účetní nebo spolupracovat s účetní firmou? Čistě s personálního hlediska je řešení evidentní. Pokud přenecháte vedení účetnictví na firmě, jedná o jednu stranu, která za vás řeší všechny náležitosti účetnictví. Na ně byste v ideálním případě potřebovali jednoho zaměstnance. Obor je však tak široký, že účetní se úžeji specializují a pro komplexní služby rovnající se účetní firmě by jich bylo potřeba rozhodně více.

Služby účetní firmy

Co znamená vedení účetnictví prostřednictvím účetní firmy? Firma poskytuje služby v oblasti účtování mezd, podvojného účetnictví, daňové evidence, finančního poradenství, finanční analýzy, zastoupení subjektů před úřady, audit účetnictví a především neustálá kontrola změn v zákonech a praxe aplikování v účetnictví.

Tohle jeden zaměstnanec určitě nezvládne, takže personální zátěž by byla minimálně dva a více lidí. Těm by byla potřeba pravidelně vyplácet mzda. Aby si udrželi svou kvalitu, je potřeba je pravidelně proškolovat. Nemluvě o nákladech na hledání zaměstnance.

O výhodách externího vedení účetnictví čtěte více v našem článku.

« zpět

RYCHLÝ KONTAKT:

NOVINKY:

Maßgeschneiderte Lösung für Kunden

Die Gesellschaft Tigra bemüht sich immer, die Kundenwünsche und Anforderungen sowie ihre Gewohnheiten zu berücksichtigen. Zusammen können wir also eine maßgeschneiderte Lösung für Ihre Gesellschaft ausdenken – von der Buchhaltung, die voll in unserer…

Hochwertige Software - Grundlage

Die Gesellschaft Tigra benutzt nur hochwertige und lizenzierte Software und System mit Cloud, so dass alles online gelöst wird und überall zugänglich ist. Diese Lösung ist trotzdem sehr sicher, weil es dabei eine ähnliche Verschlüsselung wie bei Banksystemen genutzt…

Archiv novinek »

© 2016 TIGRA s.r.o